Ekibimiz

Sümer partners avukatlık bürosu

Adana Avukat Ece Güneyli, Çağ Üniversitesi hukuk fakültesi mezunudur. Adana Barosuna kayıtlı olarak avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Adana’da avukat Ece Güneyli hukuk İngilizcesine hakimdir. İngilizce dil bilgisi eğitimi için 2010-2011 yılları arasında İngiltere’de bulunmuş İngilizce gramer bilgisini zenginleştirmiştir. Adana ve çevre illerde hukuki danışmanlığa ihtiyaç duyan yabancı müvekkillere hizmet sunmaktadır.

Ece Hukuk Bürosu, alanında uzman dinamik personel kadrosu ile öncelikle Adana’da olmakla birlikte başta çevre iller olmak üzere birçok şehir dışı işlerde ve davalarda etkin rol oynayabilecek, avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunabilecek alt yapı ve ağa sahiptir.

Adana avukatlık büroları arasında olan Ece Hukuk Bürosunu’nun Adana Merkezde ve Adana-Mersin Yolu üzerinde iki ayrı irtibat adresi bulunmaktadır. Böylelikle farklı sektörlere aynı anda yakın olup avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alanıyla ilgili birçok eğitim seminerine katılmış, sertifikalar almıştır. Bugün de, bir Adana dergisi olan My Maganize’de köşe yazarlığı yapmaktadı